Branky: 45. Jonášek, 73. Zálešák - 83. Brim
Rozhodčí: Svoboda - Kel - Černý
Diváci: 111
ČK: 32. Mouka - 89. Skovajsík
Sestava: Uhlík - Kaňovský, Jakúbek, Uhlíř, Černý (40. Brim) - Dobrozemský, Skovajsík, Chaloupka, Střelec - Růžička (59. Krček), Petřek (C)

Kunovice prohrály na půdě Tlumačova 2:1. Na výhru nám nestačila ani dlouhá přesilovka, kdy jsme hráli od 32. minuty proti deseti. Nevyužili jsme šance na srovnání a z protiútoku jsme dostali na 2:0. V 83. minutě se nám podařilo zápas zdramatizovat, kdy se trefil Ondřej Brim.

Od první minuty se hrálo ve velmi nenávistné atmosféře. Rozhodčí trestal hrubou hru domácích a domácím fanouškům se to nelíbilo. Vše vyvrcholilo po utkání, kdy došlo jak k verbálním, tak k fyzickým útokům ze strany domácích, nutno podotknout, že silně podnapilých jak fanoušků tak pořadatelů!