Hattrick jako náhradník. Role žolíka mi stačí, hlásí Brim

12. září 2017 v 11:27 |  Novinky
Foto: Honza Truong

Žolík. Role, kterou fotbalisté nenávidí. Být trumfem v rukávu trenéra není spoustě hráčů pochuti. Ondřej Brim z Kunovic se v této roli našel. Na plac šel v zápase I.B třídy skupiny C proti Nedakonicím (7:0) po hodině hry za stavu 2:0. O šestnáct minut později už slavil hattrick. Na tabuli svítilo skóre 5:0. "Role žolíka mi stačí." usmál se spokojeně 28letý útočník Kunovic, který pracuje jako vedoucí realitní kanceláře. "Jelikož vzhledem k pracovnímu vytížení téměř netrénuji a celý zápas bych nevydržel, tak mě pasovali do role žolíka." rozesmál se.

Pustošit obranu Nedakonic začal v 69. minutě, o sedm minut později měl splněno. "Vysvětlení pro to hledám těžko. Snad jen štěstí a kvalitní přihrávky od spoluhráčů. Marně si vzpomínám, jestli se mi to už nepovedlo, ale asi ne." lovil v paměti. "Šel jsem do zápasu s cílem dát gól. A to se mi povedlo. Že nakonec vstřelím tři, jsem opravdu nečekal." byl skromný obdivovatel Realu Madrid a Cristiana Ronalda.

Nedakonice už v té době hrály bez vyloučeného Tomáše Krále, navíc obránci hostů už měli naběhané kilometry v nohou. "Vyloučení a neproměněná penalta nám pomohly. V první půli byl soupeř z Nedakonic lepším týmem a konečný výsledek je pro ně krutý." myslí si.

Od spoluhráčů i trenérů pak už jen přijímal gratulace. "Pro tyto chvíle fotbal hraji. Samozřejmě bylo tam spousta legrácek. U nás v kabině by to ani jinak nešlo." culil se Brim, který doplní zásoby kabiny v lednici obligátní slivovicí. "Snad bude klukům stačit." chechtal se.

Jako odchovanec prvoligového Slovácka se v mládežnických kategoriích potkal v týmu s Ondřejem Soukupem, Lukášem Droppou, Petrem Reinberkem a Milanem Kerbrem. "Už je to dávno. Ale s kluky z mládeže se pozdravíme a prohodíme pár slov." podotkl Brim, jenž v nižších soutěžích hrával i v Ořechově.

Autor: Daniel Ostrčilík
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama