Fotbal Kunovice - TJ Pilana Zborovice 7:0 (5:0)

Branky: 1. Chaloupka, 6., 35., 87., Petřek, 11. Dobrozemský, 22., 55. Brim
Rozhodčí: Bršlica - Vitásek - Veselý
Diváci: 182
Sestava: Chrástek - Kaňovský, Jakúbek, Uhlíř (65. Rozhon), Černý - Dobrozemský, Zámečník (83. Růžička), Chaloupka, Otáhal (86. Uhlík) - Brim, Petřek (C)

V dalším domácím utkání proti Zborovicím si opět připisujeme vysoké vítězství 7:0!
Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, kdy už ve 20. minutě jsme vedli 4:0 a o výsledku nebylo pochyb. Poprvé od začátku nastoupil Ondřej Brim a už v 1. minutě vybojoval po pěkné akci penaltu, kterou bezpečně proměnil Chaloupka. Následně krásnou střelou do šibenice zvýšil na 2:0 Petřek a úvodní desetiminutovku uzavřel Dobrozemský. Ve 22. se prosadil Brim a na poločasových 5:0 uzavřel svou druhou brankou v utkání Petřek.
Do druhého poločasu jsme s vědomím pohodlného vedení vstoupili velmi vlažně, přesto v 55. minutě zvyšoval také svou druhou brankou v utkání na 6:0 Brim. Utkání se následně pouze dohrávalo. Konečnou podobu skóre na 7:0 dal v 83. minutě Vladimír Petřek a dokonal tak svůj hattrick! Doufejme, že prvními góly v sezóně tak protrhl svou střeleckou smůlu.