6.kolo: Kunovice vs. Nedakonice - Report

10. září 2017 v 13:27 |  Novinky

Fotbal Kunovice - Sokol Nedakonice 7:0 (1:0)

Branky: 18. Uhlíř, 46. Dobrozemský, 69., 72., 76. Brim, 85. Rozhon, 88. Kaňovský
ČK: 55. Král
Rozhodčí: Štěpánek - Veselý - Zelený
Diváci: 220
Sestava: Uhlík - Kaňovský, Jakúbek, Uhlíř, Černý - Dobrozemský (80. Novák), Skovajsík (83. Rozhon), Chaloupka, Otáhal (66. Zámečník) - Růžička (60. Brim), Petřek (C)

Do zápasu vstoupili lepší hosté, kdy měli několik náznaků šancí. Paradoxně jsme to byli my, kteří jsme šli po rohovém kopu do vedení. Hlavou se trefil David Uhlíř. Nedakonice měli pak možnost vyrovnat z velmi přísného pokutového kopu, svou šanci však nevyužili. Do druhého poločasu nastoupilo úplně jiné mužstvo a hned po 20 sekundách zvýšil na 2:0 po pěkné akci Ivo Dobrozemský. V 55. minutě po ostrém zákroku šel po druhé žluté kartě předčasně do kabin Král. V 60. minutě nastoupil na hřiště Ondřej Brim a v 76. minutě měl na kontě už hattrick, kdy se trefil třikrát v rozmezí 68-76. minuty. Do konce zápasu se trefil ještě střídající Jakub Rozhon a na konečných 7:0 završil účet utkání Petr Kaňovský!