Info k zápasu v Nedakonicích

1. dubna 2016 v 10:02 |  Novinky
O víkendu začíná jarní část letošní sezóny. Naši pouť jarními zápasy začneme v sobotu v Nedakonicích v 15:30.

V zimní pauze převzal trenérskou taktovku u kormidla Nedakonic Jaroslav Hastík a určitě půjdou za záchranou. Po podzimní části jsou na spoledním místě společně s Jalubím - oba týmy mají po 12 bodech - a na záchranářskou příčku, na které figurujeme i my včetně Ořechova a Buchlovic, ztrácí oba týmy 4 body. V hráčském kádru Nedakonic podle zpráv nedošlo k velkým změnám a do týmu přibyl akorát nový brankář Mlčák a zkušený matador Jan Kuzma.

V našem kádru během zimní pauzy nedošlo také k žádným závratným změnám, krom návratu některých marodů a návratu z hostování Tomáše Klvani z Boršic. Odešel na půlroční hostování ze základního kádru pouze brankář Jakub Noha do sousedního Starého Města. Během přípravy jsme sehráli celkem čtyři zápasy:
- Rakušáci 1:2
- Nedachlebice 5:3
- Kněždub 6:0
- Polešovice 15:2

První mistrovské utkání nás tedy čeká již v sobotu na půdě Nedakonic a to od 15:30. Přijďte nás podpořit v této důležité bitvě na začátku jara. Hlavním rozhodčím je pan Toman.

Podzimní zápas skončil jasným vítězstvím 6:0 - report níže:
Kunovice vs. Nedakonice 6:0 (2:0)
Branka: Klvaňa 2, Náplava 2, Černý, Růžička

Noha - Sedlář (80. Hlavatý), Brim, Petřek, Žák (72. Flek) - Baný (60. Sklenář) - Škrášek (67. Růžička), Náplava, Lahodný, Černý (56. Střelec) - Klvaňa

Celozápasová převaha nakonec vyústila v šestigólový příděl. Již v 8. minutě svítilo na světlený tabuli 2:0 a do poločasu mohl být výsledek daleko vyšší, kdy domácí byli jednoznačně lepší, ale nevyužili ani ty největší šance, když Černý dvakrát ještě trefil tyč a Petřek nevyužil samostatný nájezd. V začátku druhého poločasu se trošku hra vyrovnala, ale po třetí brance domácích v 62.minutě bylo o vítězi jasno. Na hřišti bylo opět jedno mužstvo a po krásných brankách se konečné skóre zastavilo na 6:0.