17.kolo: Info k zápasu - doma Ostrožská Nová Ves

15. dubna 2016 v 11:00 |  Novinky

Kunovice - Nová Ves

neděle 14:00

Rozhodčí: Ševčík - Toman

Čeká nás druhé domácí utkání po sobě a tentokráte proti sousední obci, Ostrožské Nové Vsi. Bude se hrát v neděli, ale nezvykle od 14:00, protože v tradiční ranní čas zde hraje Slovácko "B".

Do naší okleštěné sestavy by se měl vrátit Baný po jednozápasové absenci za červenou kartu a po zranění začínají trénovat bratři Klvaňové, pro mladšího z nich, pro Tomáše, by to byl první start za Kunovice po zimním příchodu z Boršic.

Nová Ves má 21 bodů, stejně jako my, a společně se dělíme o 8. a 9.místo. V prvním jarním kole prohráli 6:0 v Koryčanech a minulý týden vyhráli doma 2:1 s Ořechovem.
Sestava z posledního utkání: O. N. Ves: Pěnčík - Kusák, Kreisl, Hrbáček (90. Hůsek), Zálešák, Šálek, Jurásek, Píštěk, Petratur (81. T. Lorenc), Tvrdoň, Pokorný. Trenér: Voráč

Naše podzimní měření sil dopadlo divokým výsledkem a soupeř vyhrál 5:4 na penalty. Během utkání jsme vedli 1:0, 3:1 a 4:3, přesto utkání skončilo díky vyrovnávací brance v poslední minutě 4:4. Průběh níže v reportu z loňského roku.

O.N.ves vs. Kunovice

5:4 (po pen.) (0:1)

Branky: 62., 89. Šálek, 79. Petratur, 82. Zálešák - 4., 77., 85. Klvaňa, 74. Lahodný
ČK: 43. Sklenář
Uhlík - Žák, Brim, Petřek, Černý - Sklenář - Škrášek, Náplava (70. Růžička), Baný, Šebák (52. Lahodný) - Klvaňa (86 Flek)
V Nové Vsi se hrál divoký zápas. V úvodním poločase byl lepší tým z Kunovic, který to dokazoval i ve druhém poločase, kdy hrál o deseti. V prvním poločase si hostující tým vytvořil několik pološancí, které nedokázal dotáhnout do zdárného konce a po faulu na Klvaňu zůstala němá i píšťalka rozhočího Katrňáka. Ve druhé půlce první domácí srovnali ale hosté odskočili na rozdíl dvou branek, které byli během dvou minut umazány po standartce a vlastní brance po tečované střele. Když poté v 84.minutě dokázal Klvaňa opět přetlačit skóre na hostující stranu, zdálo se, že tým z Kunovic dovede utkání do vítězného konce. Bohužel se tak nestalo a domácí v 90.minutě po standartce a z ofsajdového postavení opět srovnali. V penaltovém rozsřelu se poté stěstí přetavilo na domácí stranu, když za hosty neuspěli Brim, Petřek, Flek a Černý.

DENÍK:

OSTROŽSKÁ NOVÁ VES - KUNOVICE 5:4 PK (0:1)

V derby se hrál divoký zápas. V první půli tahaly za delší konec Kunovice, kterým se povedl vstup do utkání, když už v 5. minutě mířil do černého Klvaňa. Hosté diktovali tempo hry, svou převahu už však dalším gólem vyjádřit nedokázali. V závěru poločasu byl ovšem za zmaření gólové šance vyloučen Sklenář, a domácím se tak naskytla šance na obrat. Po hodině hry sice Šálek vyrovnal, jenže hosté byli i v deseti nebezpeční a slepenými brankami Lahodného a Klvani odskočili na rozdíl dvou branek. Domácí však ztrátu rovněž během tří minut zlikvidovali. Drama ale ještě ani zdaleka nekončilo. Když hostující Klvaňa završil hattrick, zdálo se, že je rozhodnuto, jenže domácí minutu před koncem srovnali na 4:4 a na řadu musely přijít penalty. V rozstřelu deprimovaní Kunovjané hned čtyřikrát neuspěli, a druhý bod do tabulky si tak připsali domácí.
Branky: 62. a 89. Šálek, 79. Petratur, 82. Zálešák - 5., 77. a 85. Klvaňa, 74. Lahodný. Rozhodčí: Katrňák. ČK: 44. Sklenář (Kunovice). O. N. Ves: Boček - Vávra, Franta, Kreisl, Zálešák, Šálek, Jurásek, Píštěk (46. Tvrdoň), Petratur, V. Slezák, Pokorný. Trenér: Voráč. Kunovice: Uhlík - Žák, Brim, Petřek, Černý - Sklenář - Škrášek, Náplava (72. Růžička), Baný, Šebák (57. Lahodný) - Klvaňa (86. Flek). Trenér: Matoušek.