14.kolo: Kunovice vs. Morkovice "B" 2:3 (1:3) - report

10. listopadu 2015 v 19:44 | Slovácký deník |  Novinky

KUNOVICE - MORKOVICE B 2:3 (1:3)

Domácí fotbalisté nastupovali do utkání s předsevzetím potvrdit tři body z minulého utkání s Jalubím. Jenže se opět potvrdilo, že vyhrát doma dvakrát za sebou je těžké. Už úvod zápasu naznačil, že to budou mít složité. Kunovičané totiž začali nervózně a hosté si rychle vytvořili velkou šanci, kterou ale Koláčkovi bravurně zlikvidoval gólman Noha. Poté se domácí začali dostávat více do hry a ve 20. minutě se ujali díky Šebákovi vedení - 1:0. Jejich radost ale trvala jen krátce. Přišla totiž "černá šestiminutovka", během které domácí třikrát inkasovali. Vyrovnání zařídil aktivní Koláček, pak se po pěkné kombinační akci trefil Zápařka. Stejný hráč navíc chvíli nato po rohovém kopu prostřelil vše, co mu stálo v cestě a zvýšil už na 1:3. Zbytek zápasu se nesl v duchu snahy domácích o zkorigování stavu. Sice si vytvořili celou řadu šancí, jenže gólman Jarka byl vynikající. Kapituloval až v 88. minutě, kdy ho překonal Michal Lahodný, víc už ale hosté domácím nedovolili a odvezli si všechny body.
Branky: 20. Šebák, 88. M. Lahodný - 23. Koláček, 27. a 29. Zápařka. Rozhodčí: Toman. Diváků: 95. Kunovice: Noha - Černý (55. Hlavatý), Petřek, Baný, Škrášek - Sklenář - M. Lahodný, Růžička, O. Brim, Šebák (84. Schubert) - Klvaňa (46. Flek). Trenér: Matoušek. Morkovice B: Jarka - Smažinka, Skácel, L. Šimoňuk, Petráš (67. Hrnčíř) - D. Pajgr, Handl, T. Oplt (90. Přecechtílek), Dutka (77. Štětina), Koláček - Zápařka. Trenér: Síleš.